0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вестон Дома Пулукан Акцент Акцент Х-Бек Шант, дабов финиш, беж постелнина

Вестон Дома Пулукан Акцент Акцент Х-Бек Шант, дабов финиш, беж постелнина

DEN 1759.84
Достапно.

Од стока

Длабочина x 15,94 in. Шатана висина на седиштето Висина на седиштето : 26,32 IN. Шант на шалтер : 18,5 инчи. Комплетот вклучува две (2) столчиња за шалтер. Дијаметар x 36 in. Контра -висина стол Бек : 14 во . Контра табела Отворена полица : 17,8 инчи ширина x 17,8 in. Столче за шалтер : Капацитет на тежина : 200 фунти. Контра -табела за капнување на табелата : 28,34 in.Вестон Дома Откријте ја убавината на разноврсноста и функционалноста со оваа колекција на бројач на висина на акцент на трска. Табела за шалтер : Преоден стил Тркалезна табела на табелата со висина со лисја од 2 капки.

За производот

Купувачите избираат и