0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници со висок пораст на јуниорите, тенок директно исечен фармерки

Без граници со висок пораст на јуниорите, тенок директно исечен фармерки

DEN 287.68
Достапно.

Од стока

Деструирани со ласкави високи, тенок директен фармерки без граници лесно ја комплетираат вашата колекција на тексас. Ние ја сакаме исечената должина и сезонскиот стил што го нуди .. со сандали кога сонцето сјае и чизми кога има студ во воздухот, исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина 7. одговара : тенок директно. Подигнување и инсејм : висок пораст; 27" inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : исечена должина; суров раб полите; уништени детали. Високиот пораст на јуниорите се искачи фармерки од без граници.

За производот

Купувачите избираат и