0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кожурен систем на камера плус месеци на мониторинг на дишењето

Кожурен систем на камера плус месеци на мониторинг на дишењето

DEN 4784.00
Достапно.

Од стока

Запознајте ја кожурецот, најнапредниот монитор за бебиња во светот. Повеќе од само видео монитор, Cocoon Cam се поврзува со вашиот паметен телефон и користи технологија за компјутерски визија за да испорача мониторинг на дишењето, непосредни сигнали и HD видео надолу во салата или низ целиот свет. Без допир : Нема потреба од непријатни, потенцијално опасни за носење или душеци. Ништо не го допира бебето. 720 P HD Квалитет на видео : Гледајте во живо во живописни детали; Преглед, преземање и споделување на снимени моменти. Напредно ноќно гледање : Скоро-невидливи инфрацрвени LED диоди ви овозможуваат да го видите вашето бебе јасно, дури и во мракот. Увид на кожурец : Бесплатна 6 -месечна претплата на непосредни сигнали, графикони за дишење, приказни за шишиња и поексклузивна содржина. (Факултативна претплата по пробниот период).

За производот

Купувачите избираат и