0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Системи жичен динамичен микрофон

Системи жичен динамичен микрофон

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

IXT Systems M157 жичен динамичен микрофон, 9,84 стапки, 80 Hz до 11 k Hz -72 d B, рачни, фоно IXT системи M157 жичен динамичен микрофон жичен приклучок обезбедува квалитет без загриженост додека зборува. Со опсег на фреквенција од 80 Hz - 11 k Hz, слушајте длабоки падови и еуфорични височини. Лесен и лесен за носење. Обезбедува раскош да се има микрофон близу до лицето додека зборува.

За производот

Купувачите избираат и