0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Stuple Industries Задебелени розови текила снимки кујнски коктел типографија графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од бреза и мас

Stuple Industries Задебелени розови текила снимки кујнски коктел типографија графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

DEN 1067.84
Достапно.

Од стока

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа се исекуваат и истегнете секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за висење . уметнички дела се однесуваат на : пијалок, текила, коктел, алкохол, розов, розов , Типографија. Дизајн од Бреза и мастило.

За производот

Купувачите избираат и