0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уметнички ткајачи Камдејл 20 20 перница

Уметнички ткајачи Камдејл 20 20 перница

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Барате парче што го надминува тековниот тренд и ќе остане безвременски во вашиот дом во затворен простор за наредните години? Оваа перница од Камдејл по уметност на јазол е задолжителна. Одликувајќи се со функционален стил на боење, ова парче мода софистициран, но сепак едноставен изглед кој лесно се преведува од соба во соба. Вистински исклучително во однос на формата и дизајнот, ова парче отелотворува маестрална уметност додека ги одржува принципите на достапност и издржливост, што го прави совршен акцент за вашиот декор. Уметноста на јазолот Камдејл 20 "x 20" перница (со поли полнење).

За производот

Купувачите избираат и