0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трендови Меѓународна декоративна лента со сини шеврон .625 '' 50 'ролна

Трендови Меѓународна декоративна лента со сини шеврон .625 '' 50 'ролна

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Декоративната лента е одлична за запишување, изработка на проекти, завиткување на подароци и правење картички. Оваа ставка содржи 1 ролна специјализирана лента за Washi со забавен и трендовски дизајн. Трендови Меѓународна декоративна лента .625 '' x 50 'ролна декоративна лента .625' 'x 50' ролна : димензии : 0,625 "x 50 '. Забавни и енергични дизајни додаваат пизаз. Одлично за украсување тетратки, подароци, картички и многу повеќе. Доаѓа при рака за секојдневна употреба, исто така!. Лесен за употреба многу пати - лента солзи уредно (и има 50 стапки од тоа!).

За производот

Купувачите избираат и