0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Замена на светлината на опашката на опашката, компатибилна со GMC Sierra HD 2014- Chevrolet Silverado десен патник со сијалица

Замена на светлината на опашката на опашката, компатибилна со GMC Sierra HD 2014- Chevrolet Silverado десен патник со сијалица

DEN 1107.52
Достапно.

Од стока

Броеви на размени : 23431876, GM2801261. Нашиот процес на контрола на квалитетот обезбедува сите производи да исполнуваат строги стандарди за вклопување и издржливост. Директна замена во согласност со SAE за вашите оригинални опашки. Ако ОЕ е опремено.Tail Lightwith OE стандарди што се користат во текот на целиот процес на производство, опашните светла нудат квалитет на врвно ниво и мир на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето возило може безбедно да се види ноќе или во лошо време. Безбедносно обезбедување во производство во ISO 9001 : 2000 и QS9000 овластени објекти. FITS SELECT : 2015 Chevrolet Silverado K1500 LT 2014 Chevrolet Silverado K1500 2015 GMC Sierra K3500 Denali и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.compabtital со следниве возила : Позиција : Десно одни : За модели со двојни задни тркала, 2014-2015 Silverado 1500 (подмодел : High Country, LT, LTZ, WT) 2015 Silverado 1500 (подмодел : LS, SSV) 2015 Silverado 3500 HD (подмодел : High Country, LT, LTZ, WT) GMC2015 Sierra 3500 HD (подмодел : база, Денали, SLE, SLT) Заменува OE Број : 23431876. Директна замена во согласност со точката/SAE за вашите оригинални опашки.PRODUCT SPECIFICS Fit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Color/Finish : Clear & Red Lens Light Source : Halogen Assembly : With bulb(s) Replaces OE Number : 23431876 Replaces Partslink Number : GM2801261 Interchange Part Numer : 23431876, GM2801261 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty TAIL LIGHTWith ОЕ стандарди што се користат во текот на процесот на производство, опашките светла нудат квалитет на врвно ниво и мир на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето возило може безбедно да се види во текот на ноќта или во лошо време. Сертифицирани објекти за контрола на квалитетот на QS9000. Нашиот процес на контрола на квалитетот обезбедува сите производи да исполнуваат строги стандарди за вклопување и издржливост.

За производот

Купувачите избираат и