0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Заменливи реверзибилни златни тон на срцев кабел почетни нараквици со розова бо - кафеава

Заменливи реверзибилни златни тон на срцев кабел почетни нараквици со розова бо - кафеава

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора компатибилни привлечност 7,75 инчи заменливи реверзибилни златни тон на срцев кабел Почетни нараквици со розова кутија - кафеава.

За производот

Купувачите избираат и