0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сиетл морски морски знаме на пештерско знаме

Сиетл морски морски знаме на пештерско знаме

DEN 319.52
Достапно.

Од стока

Совршено за пештерата или за вашиот човек, без оглед на вашиот пол. Ова големо и шарено знаме 3 "x 5 'ќе го привлече окото на сечиј. "X 60". Официјално лиценциран од лигата. Екран отпечатен со тимски бои. Може да се користи во затворено наши.

За производот

Купувачите избираат и