0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вејверли инспирации 44 памучно цврсто печатење и занаетчиска ткаенина од завртката, Флинт

Вејверли инспирации 44 памучно цврсто печатење и занаетчиска ткаенина од завртката, Флинт

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Овде, воведете ги инспирациите Waverly 100% памучна ткаенина, продадена од завртка од 8 метри, совршени за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетници кои бараат да научат како да ги занает своите уникатни идеи. Одлично за домашен декор, ткаенина на отворено, ватирање и занаетчиство. Лесно за грижа, машината мие ладно со слични бои; Не бели; Tumble Dry Ship. Со вашата брилијантна работа, тоа ќе го осветли вашиот сладок дом за радост и удобност. Ве молиме, осигурете се дека избраната swatch се совпаѓа со посакуваната боја на ткаенина. Ширина : 44 ". Тежина : 140 gsm. Цврста боја на флинт. Одлично чувство на допир.

За производот

Купувачите избираат и