0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Активното руно од машка и голема машка машка качулка, до големини 3XL

Активното руно од машка и голема машка машка качулка, до големини 3XL

DEN 303.84
Достапно.

Од стока

Машката Делта Худи на Рибок е совршен удобен и стилски пуловер за да се фрли без оглед што правите! Направено од поли CVC руно, качулката има удобен преден кенгур џеб, така што сите ваши најважни може да се чуваат. Гордото лого на Делта Делта е прикажано на градите и има ребрести манжетни и полите. Без разлика дали ја погодувате салата или трчате работи, ова ќе биде вашата нова дуксерка! Kangеб на кенгур. Копчиња за џемпери. Лого на Делта Делта. Ребрести манжетни и лента за полите. Еластичен цртеж.

За производот

Купувачите избираат и