0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници јуниори fau крзно џогери, големини XS-3XL

Без граници јуниори fau крзно џогери, големини XS-3XL

DEN 312.00
Достапно.

Од стока

Подготвено е ладно време! Овие без граници со крзно џогери се ладно време на временски услови што ви требаат во вашата гардероба оваа сезона. Овие џемпери имаат висока силуета, удобно вклопување, метален шарм хардвер на колкот и е направено од луксузна ткаенина од крзно. Овие џогери се совршени за носење на час или дружење со пријателите. Спарете ги со омилениот пар клоци, заедно со вграден мета со долги ракави за тренд, ладно девојче, што е пријатно. Достапно во три модни бои! Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина M. Fit : Style Jogger; опуштено. Подигање и инсејм : високи; 29 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Хардвер за метален шарм; Дизајн на крзно од крзно. Faux joggers од крзно од јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и