0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски јуниори од ванила starвезда од лалиња од половината.

Женски јуниори од ванила starвезда од лалиња од половината.

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Посно во трендовски стил на фармерки од половината на половината од ванила небо. Сосема ласкаво, половината од лале преминува пред себе за удобно вклопување и чувство и тоа е само еден детал што ќе го сакате за овие фармерки. Тие се без напор, со леснотија на влечење и имаат нога за одблесоци што балансираат, што изгледа сензационално со вашите омилени потпетици. Вкупен резултат за вашата колекција на тексас. Материјал : 59% памук/27% полиестер/12% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : тенок; Флејска нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 32 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Кросовер лале од половината. Повлечете го фармерките од половината од лале од ванила небо.

За производот

Купувачите избираат и