0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Империјал КТ TDW овален дијамантски ореол прстен за ангажман во 10к жолто злато

Империјал КТ TDW овален дијамантски ореол прстен за ангажман во 10к жолто злато

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината рака. Изработено во 10к жолто злато, прстенот има 3/8 КТ овален дијамедон, поставен од центарот. Овална рамка со облик на тркалезни дијаманти го опкружува центарот на камен, додека акцентот на тркалезни дијаманти го украсува прстенот. Сјајни со дијаманти во вкупна вредност од 3/4 КТ, овој ангажман прстен е завршен со светла полирана сјај. Класичен и елегантен, овој прстен за ангажман на дијаманти е дизајниран да трае цел живот. Овој прстен за ангажман се испорачува во прекрасна кутија за подароци. Природен дијамант. Јасност : I2. Боја : H-I. Поставување : ПРОНГ, ПАВЕ.

За производот

Купувачите избираат и