0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Време на одмор 48in ткаенини пижами аа санта

Време на одмор 48in ткаенини пижами аа санта

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Време на празник 48in ткаенини пижами аа Дедо Мраз со мечка затворено/надворешна Божиќна декорација ги носи подароците во вашиот дом! Одлично за употреба во затворен простор и надвор, оваа пријатна декорација е забавна за целото семејство со својот класичен дизајн на Свети Ник што ви носи мечка во неговото крзно исечено црвено -бело шарени ткаенини пижами, црвен палто и кафеави чевли. Пижами за ткаенини за време на празниците Аа Дедо Мраз со мечка затворено/надворешна Божиќна декорација стои 48 "Висока што го прави совршен за сместување во вашиот двор, на тремови, патишта и палуби, или скоро каде било внатре. Ексклузивно достапна само за ограничено време само во и време на празник 48in ткаенини пижами аа Дедо Мраз со мечка затворена/надворешна Божиќна декорација.

За производот

Купувачите избираат и