0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Акварел Цвеќиња на „Ступел индустрии“ во jидарска тегла црвена и зелена, 17, дизајн од издаваштво Пени Лејн

Акварел Цвеќиња на „Ступел индустрии“ во jидарска тегла црвена и зелена, 17, дизајн од издаваштво Пени Лејн

DEN 671.84
Достапно.

Од стока

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 12 врамени. Нашиот текстуриран giclee литограф е совршено завршен со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи. Нашите три рамки ги завршуваат акцентот скоро сите типови простории . Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Пени Лејн Издаваштво.

За производот

Купувачите избираат и