0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Јакна за време и време на време на женски Шеврон, големини XS-3x

Јакна за време и време на време на женски Шеврон, големини XS-3x

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Постојаната јакна за пуфер се врати уште една сезона. Спорнете го вашиот непобитен стил во времето и јакната на Tru's Puffer вашиот нов омилен ладно време е неопходно во ватирана шевронска шема. ‘Ова е сезоната што треба да биде во комплет .. благодарам на добрината Овој класичен пуфер има голема јака со чувар на брадата (размислете дополнително тостично) плус е отпорен на ветер! Завршени со два предни џебови за да можете лесно да ги чувате вашите работи. Заминувањето на јасни, студени денови никогаш не изгледаа толку добро. Само на. Материјал : школка : 100% најлон цир; Поставување и пополнување : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Средна тежина. Јака : Застанете јака со чувар на брадата. Затворање : Zip Front. Ракави : Долго. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : ватирана шема; отпорен на ветер. Поштенски преден пуфер јакна од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и