0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Погодност Концепти Оксфорд Крајна Маса Со Полици, Жолта

Погодност Концепти Оксфорд Крајна Маса Со Полици, Жолта

DEN 884.64
Достапно.

Од стока

Создадете добредојдена, но стилска домашна средина со Крајната Маса Во Оксфорд со Полици од Практични Концепти. Оваа шик преодна странична маса е токму она што го баравте за реновирање на секој простор за живеење. Достапно во повеќе завршетоци; Оксфордската Крајна Маса со Полици ќе го надополни постојниот мебел за домот, додека сепак нуди нов нов изглед. Три нивоа на полици со отворен концепт се придружени со прекрасни странични панели Со Рамка Х кои ќе го комплетираат секој украсен простор со крајбрежна или фарма. Многу простор е достапен за прикажување украсни парчиња или за одржување на најважните работи во семејната соба при рака благодарение на три пространи полици. Изградена од цврсто произведено дрво и внимателно обоена со боја на база на олово; оваа табела е изградена да трае. Координирајте ја оваа табела со дополнителни парчиња Од Колекцијата Оксфорд со Практични Концепти; секој се продава одделно. Погодност Концепти Оксфорд Крајна Маса Со Полици, Жолти Карактеристики : Дел Од Колекцијата Оксфорд Со Погодност Концепти. Преоден И Крајбрежен Стил. Три Нивоа На Пространи Полици. Убава Странична Рамка Со Х-Рамка. Изработени Од Произведени & Не-Олово-Базирани Боја. Ниско Одржување, Лесно За Чистење И Изградено За Издржливост. Лесно Склопување со дадени упатства. Максимален Капацитет На Тежина по Полица : 25 килограми. Собрани Точка Тежина : 18 фунти. Собрани Димензии Точка : (Л) 15.75 во. х (Ш) 15.75 во. x (H) 23.75 во. Бојата Може Малку Да Се Разликува поради Осветлувањето На Фотографијата или Приказот на Мониторите.

За производот

Купувачите избираат и