0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Raybestos EHT Подобрена Технологија Триење Влошки Сопирачка Рампа Сет Одговара: 2009-AUDI Q5, 2009-AUDI A4

Raybestos EHT Подобрена Технологија Триење Влошки Сопирачка Рампа Сет Одговара: 2009-AUDI Q5, 2009-AUDI A4

DEN 1146.40
Достапно.

Од стока

Елемент3 со подобрена хибридна технологија (EТ) ги обезбедува најдобрите атрибути на керамички и Полуметални Сите Во една рампа. Овој иновативен инженерски Пробив обезбедува ненадмината моќ на запирање и контрола на возилото, дури и под најагресивни услови за сопирање. Комплет за диск Сопирачки За сопирачки Одговара Изберете : 2009-2012 АУДИ П5 2009-2016 АУДИ А4 2012.2014-2015 АУДИ А6 2008-2017 АУДИ А5 2013-2016 АУДИ А4 АЛРОАД 2013.2015 АУДИ А7 2013 АУДИ А6 4 ЦИЛ 2 Л 2010-2016 АУДИ С4 2008-2017 АУДИ с5 2013 ауди П5 премиум хибрид 4 цил 2 Л 2014 ауди а7 кватро И Повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и