0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лесни улични пумпи за пукање

Лесни улични пумпи за пукање

DEN 591.84
Достапно.

Од стока

Совршено за секоја сезона, Faye by Easy Street има скромна пета за маче и тесна пети, дама силуета. Прилагодливата лента за прицврстување на Slingback осигурува безбедно прилагодено вклопување. Раскошно поставената влошка и лесна надворешна плоча се одлична комбинација што внесува тотална удобност. Подготвена влошка. Маче потпетица. 0.

За производот

Купувачите избираат и