0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Аркрајт 3-Џебна Престилка За Половината, Мек Вртен Полиестер, За Сервери За Ресторани, Црна

Аркрајт 3-Џебна Престилка За Половината, Мек Вртен Полиестер, За Сервери За Ресторани, Црна

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Престилки за половината за Сервери Со Три Џебови За Лепенки И Прилагодливи Врски, Откачен Полиестер, Купете Футрола од 48 Или Карактеристики од 12 Пакувања : Достапна во црна, црвена и бела боја достапна како малопродажба од 12 пакувања и како масовно куќиште од 48100% Откачен полиестерски материјал долж прилагодливи странични врски опис : нашите 100% откачени престилки со поли половината се прилагодливи со врски што Може Да Се Прилагоди За Да Одговара На Било која Возрасна Големина Или Дете. Оваа пократка престилка е идеална за сервери и контра персонал во кафулиња, кафулиња, камиони со храна, продавници за сладолед, продавници за бонбони, окружни саеми, возења и атракции на форуми и каде и да се соберат тие пари. Големите џебови ги држат најважните работи како книги за проверка, пенкала, телефони, шрафови, отворачи за шишиња, ознаки за цени, налепници, промени и хартиени пари итн. 100% вртениот полиестерски материјал и рабовите со рабови ги прават издржливи и лесни за перење. 12 Пакет На Половината Престилки. Црно. 3 Џебови. 100% Откачи Полиестер . Издржлив. Долги Врски На Половината. Повеќенаменски.

За производот

Купувачите избираат и