0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кингстон Месинг БА319ПБ Класична Стаклена Полица, Полиран Месинг

Кингстон Месинг БА319ПБ Класична Стаклена Полица, Полиран Месинг

DEN 523.84
Достапно.

Од стока

Оваа полица од месинг од Кингстон вкусно додава дополнителен простор за складирање во вашата традиционална бања. Симплистичкиот дизајн вклучува две полирани ѕидни држачи за монтирање месинг за силно, сигурно држење. 2-3/4" дијаметар основи. 22-5/8" вкупна должина. Премиум финиш. Лесна инсталација. Вклучен е целиот хардвер за монтирање.

За производот

Купувачите избираат и