0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Намигнување Чудо Грејс-Женски Одблесокот Нога Карго Чистење Панталони, Хантер Грин, XS Редовни

Намигнување Чудо Грејс-Женски Одблесокот Нога Карго Чистење Панталони, Хантер Грин, XS Редовни

DEN 396.32
Достапно.

Од стока

Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, растеглива ткаенина со стил за секој професионалец. Изработена во мека, богата со памук растеглива ткаенина, Карго панталонот Грејс блесок обезбедува луксузно чувство додека се движите во текот на денот. Прилагодените детали вклучуваат пошироко отворање на ногата со долни отвори, еластичен појас на грбот со целосна врвка, странични и предни шевови за дополнителна издржливост и банџи јамка за кука додатоци. Во вистински корисен стил, четири пространи џебови обезбедуваат доволно простор за складирање на секојдневните најважни работи. Еластична половина на грбот со целосна мрежеста врвка за влечење. Еден товарен џеб, еден заден џеб со потсмевачка стрела и банџи јамка во горниот агол за да ги закачите вашите додатоци, шиење со тројна игла на предните џебни отвори. Значка на Wonder FLEX le на десната страна на носителот создавајќи помошна јамка. Шиењето со двојна игла на страничните шевови додава дополнителна издржливост. Удобна ткаенина богата со памук со полиестер и спандекс. Инсем : 31.

За производот

Купувачите избираат и