0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Длабоко Црвени Марки Хипотетички Прашања Гумен Печат

Длабоко Црвени Марки Хипотетички Прашања Гумен Печат

DEN 129.44
Достапно.

Од стока

Длабоко Црвени Поштенски Марки Хипотетички Прашања Големина На Дизајн На Гумен Печат : 2 х 2 инчи. Длабоко гравирана црвена гума монтирана на сива пена.Фантастичен трансфер на мастило и убаво детални впечатоци.Исклучително издржлив и безбеден за е со какви било мастила за изработка.Подготвени за е со вашите акрилни блокови за печат (не се вклучени).Картичката за малопродажен пакет е поли-обложена картичка за складирање печат. Длабоко Црвените Печати се направени со комерцијална мешавина од природна гума за џвакање со висок степен, црвена гума. Нашите гумени печати за прицврстување се монтирани на сива пена од 1/8 инчи, подготвена за е со вашите акрилни блокови за печат или платформа за печат. Тие обезбедуваат извонреден пренос на мастило за да добиете одлични впечатоци. Печат на специјализирани хартии, дрво, стакло, метал, ткаенина и врежана глина или кадифе. Е Длабоко Црвени Марки за изработка на накит, рачно изработени подароци, персонализирани картички, страници за списанија, домашен декор и уметнички проекти за мешани медиуми. Се започнува со печат! Длабоко Црвени Марки ОД ЈПС Дигитал Доо Големина На Дизајн На Печат : 2 х 2 инчи. Длабоко врежана природна црвена гума прикачена на пена за прицврстување. Фино детални дизајни, е со сите акрилни печат блокови (не се вклучени). Одличен пренос на мастило на сите површини, безбеден за е со сите мастила за изработка. Поли-обложениот пакет може да биде ед како картичка за складирање на печат. Се започнува со печат! Длабоко Црвени Марки А.

За производот

Купувачите избираат и