0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Надвор од не'рѓосувачки 1L вакуум шише, сино, сино

Надвор од не'рѓосувачки 1L вакуум шише, сино, сино

DEN 751.20
Достапно.

Од стока

Ова GSI на отворено 67462 Glacier 1 L вакуумско шише нуди допир на задебелен стил. Се одликува со сигурен дизајн со високи перформанси за да можете да го земете со вас додека сте на пат. Ова изолирано шише нуди супериорно задржување на топлина и ладно. Тоа е идеален избор за одржување на омилените пијалоци. Ова шише е направено од 18/8 глечер од не'рѓосувачки челик и се држи против редовна употреба. Има не-март гумено стапало за да ги заштити површините на масата или работната површина и иновативниот капак на чашата. Лигер од не'рѓосувачки челик и пластична изолациска надворешност штити од излевање. Ова шише има и уникатен изолиран стопер за дистрибуција, што го прави едноставно за отворање и затворање. Вдлабнати правоаголни области на надворешниот wallид помага да се обезбеди сигурен зафат, како и карактеристични современи детали. Користете го ова не'рѓосувачки шише за да земете кафе, чај или вода со вас додека велосипедирате, трчате, шетате или возите. GSI Outdoors 67462 Glacier не'рѓосувачки 1 L вакуум шише, сино : сигурен, дизајн со високи перформанси. Супериорно задржување на топлина и студ. 18/8 сад од не'рѓосувачки челик од глечер. Изолирано шише со не-март гумено стапало. Иновативна чаша/корица. Лигер од не'рѓосувачки челик и пластична надворешна изолација. Единствено лесен за зафаќање, изолиран, затка за шише шише е лесно да се отвори и затвори. Вдлабнати правоаголни области на надворешниот wallид на не'рѓосувачкиот шише. Помага да се обезбеди сигурен зафат, како и карактеристични современи детали.

За производот

Купувачите избираат и