0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бендeryвори Марш Нога Приврзаност, Зелена-90004

Бендeryвори Марш Нога Приврзаност, Зелена-90004

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Бендeryвори Марш Нога Приврзаност, Зелена-90004. Совршен додаток за столбот Трак-Лок, тој се шири во калта овозможувајќи целосна контрола. Стапалата се отвораат кога се туркаат и се затвораат кога се извлекуваат од ѓубре. Идеален за полирање низ мочурливи или мочурливи области. Карактеристики : Самочистечка Нерѓосувачка нерѓосувачка оска обложена со Прав совршен додаток за столбот Трак-Лок, тој се шири во калта овозможувајќи целосна контрола. Стапалата се отвораат кога се туркаат и се затвораат кога се извлекуваат од ѓубре. Идеален за полирање низ мочурливи или мочурливи области. Карактеристики : прашок обложени. Самочистење. Нерѓосувачки пролет. Нерѓосувачки оска.

За производот

Купувачите избираат и