0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лента Луѓе Бисер Бела Чиста Остри Занаетчиска Лента 0.6 Дворови

Лента Луѓе Бисер Бела Чиста Остри Занаетчиска Лента 0.6 Дворови

DEN 309.12
Достапно.

Од стока

Уживајте во многу потребната празнична ревност во вашите прослави со воведување на оваа прекрасна занаетчиска лента. Додавајќи живост на вашите здодевни простори, ги зајакнува вашите креативни инстинкти. Можете да го користите овој прекрасен додаток за вашите креативни проекти, занаетчиски сесии итн. Карактеристики на производот : Софистицирана бела занаетчиска лента. Лента доаѓа на 4 одделни калеми. Доаѓа со завршница со острици. Димензии на секоја макара : 0,6 " широк х 30 јарди во должина. Материјал(и) : најлон. Пакетот вклучува 4 калеми од лентата прикажани за вкупно 120 јарди Лента Софистицирана бела занаетчиска лента. Лента доаѓа на 4 одделни калеми. Доаѓа со завршница со острици. Лентата е широка 0,6 инчи и долга 120 јарди.

За производот

Купувачите избираат и