0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
'Нил Женска Основна 50+ Чувар На Осип Со Долги Ракави

'Нил Женска Основна 50+ Чувар На Осип Со Долги Ракави

DEN 559.84
Достапно.

Од стока

Светски познатиот квалитет На о ' Нил по цени управувани од вредност. Основните Кожи нудат У. П. Ф. 50+ Ултравиолетова Заштита со чисто дизајнирана графика и минимално поставување на шевовите за спречување на осип. Фондацијата За Рак На кожата Препорачува Производ; UPF 50+ Ултравиолетова Заштита. Совршен За Сурфање, Пливање, Спортови Со Веслање, Пловење Со Брод И Денови На Плажа. Удобна, Но Издржлива Конструкција од 6оз Полиестер/Спандекс. Минимално Поставување На Цвест За Максимална Заштита Од Осип. Вклопување На Перформансите : Цврстиот Слој Што Одговара На Формата Се Вклопува Како Втора Кожа.

За производот

Купувачите избираат и