0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Жени Плус Големина Гроздобер Печатење Ремени Назад Танкини Постави Две Пливачка Гаќи Костим За Капење Облека За Плажа

Жени Плус Големина Гроздобер Печатење Ремени Назад Танкини Постави Две Пливачка Гаќи Костим За Капење Облека За Плажа

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

63"Големина : ххл под биста : 82-86см/32. Гроздобер Печатење Црни Двојни Ремени Танкини Врвни Костими За Капење. Тип На Шема : Печатење. Материјал : Полиестер. Што ќе добиете : 1 Постави Костими за Капење Табела : .62" должина на дното : 28см/11.83" должина на дното : 27см/10.41" долна должина : 29cm/11.02"големина : xxxl под биста : 86-90cm/33.43" половината : 86-90cm/33. Ако Сакате Лабаво Вклопување, Ве Молиме Изберете Нормална Големина, Ако Сакате Горниот Дел Да Биде Помал И Пократок, Ве Молиме Изберете Големина Помала. Големина : С Под Биста : 66-70см/25,98-27,56" Половината : 66-70см/25,98-27,56" : 78-82см/30,71-32,28" Должина : 52см/20,47" Должина На Дното : 24см/9,45"Големина : М Под Биста : 70-74см/27,56-29,13" Половината : 70-74см/27,56-29,13" : 82-86см/32,28-33,86" должина : 54см/21,26" должина на дното : 25см/9,84"големина : л под биста : 74-78см/29,13-30,71" Половината : 74-78см/29,13-30,71" : 86-90см/33,86-35,43" должина : 56см/22,05" должина на дното : 26см/10,24"големина : xl под биста : 78-82см/30,71-32,28" половината : 78-82см/30,71-32,28" : 90-94см/35,43-37,01" должина : 58см/22.

За производот

Купувачите избираат и