0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Живописен живот сина ајкула костум худи l

Живописен живот сина ајкула костум худи l

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Ibrивотен животен ајкула со големина на ајкула голема е совршена за вашето мало куче, па дури и за вашиот пријател со магла. Оваа качулка е симпатична дизајн на ајкула со слатки мали очи, 3Д заби и 3Д ајкула перка на задниот дел. Носете ја оваа качулка додека прошетате во паркот, или ако само легнувате низ куќата со семејството. Оваа качулка има дупка за поводник за лесна приврзаност за поводник со јака или прицврстување. Помогнете им на вашите миленици да живеат живописен живот! Нашите производи се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најдобар случај. Со најразлични придонеси дизајнирани да ги одржуваат животните здрави, среќни и енергични. Ibивотен живот се издвојува како бренд што навистина го става вашето милениче на прво место. Худи со сина ајкула : Голема големина. Од живописен живот. Лесен ајкула лик Худи со 3Д заби и 3Д ајкула перка за повеќето кучиња од 50 до 90 фунти : ова е за малите кутриња со тежина од 50-90 фунти. Најдоброто одговара на големини на миленичиња, слични на Лабрадор, Златен ретривер, мерки за назад во боксер 20 инчи : големини на раса се разликуваат, затоа измерете го вашето домашно милениче пред да го купите. Должина наназад до 20 инчи стил на пулвер : Исто како и човечката худи, ова ја влече главата, шепи низ потпирачите. Нема други затворања. Засилено отворање на поводник на вратот : За употреба со јака или прицврстување, облечена под нив. Само чисто место : само чисто место, не бели. Лежете рамно на суво.

За производот

Купувачите избираат и