0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
грофот Најлабон Здрави Јадења Џвака Пилешки Џин

грофот Најлабон Здрави Јадења Џвака Пилешки Џин

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Природни Здрави Јадења Редовен Вкус На Пилешко Здраво Џвакање е одличен вкус, формула без глутен направена од природни состојки без пластика, без додаден шеќер или сол и без вештачка боја.Делисио пилешко со вкус на здраво џвакање без глутен, без вештачки состојки4, 5 " џвака за кучиња 16-25 фунти засилени со функционални состојки како витамини и минерали. Целосно јадење и сварливо како супер-премиум храна за кучиња.Состојки : Пченичен Скроб, Глицерин, Целулоза Во Прав, Лецитин, Компир Скроб, Пилешки Прав, Вкус На Печено Говедско Месо, Природен Вкус На Сланина, Природен Вкус, Овесни Влакна, Калциум Карбонат, Брашно Од Соја И Масло Од Рузмарин. Витамини : тиамин, Рибофлавин, Пантотенска Киселина, Витамин Б-6, Фолна Киселина, Витамин А, Витамин Е, Биотин, Холин, Инозитол и Паба. Минерали : Калциум Карбонат, Феро Карбонат, Магнезиум Оксид, Дикалциум Фосфат, Калиум Хлорид, Натриум Селенит, Калциум Хлорид, Цинк Оксид, Бакар Оксид, Манган Оксид и Натриум Молибдат.Загарантирана Анализа : Суров Протеин ( мин) - 1%Сурова Маст ( мин) - 0,5%Сурови Влакна (макс) - 8%Влага ( макс) - 15% - Здравите Јадења се здрави, вкусни задоволства што вашето куче ќе ги сака-Направени Со витамини и минерали за да промовираат здрав начин на живот - без додаден шеќер, сол, вештачки конзерванси или вештачки бои - Подолготрајна, високо сварлива формула-Пакет.

За производот

Купувачите избираат и