0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Основниот Курс За Пијано За Возрасни на алфред Најголеми Хитови, Бк

Основниот Курс За Пијано За Возрасни на алфред Најголеми Хитови, Бк

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Најголемите хитови на алфред серијата со големо мнозинство беа прифатени од учениците и наставниците. Оваа серија ја комбинира вистинската комбинација на хитови од Бродвеј, Холивуд, телевизија и снимки! Како што може да очекувате Од Алфред, оваа серија нуди ретка комбинација на одлична музика распоредена со грижа и креативност. Вашите возрасни студенти можат да уживаат во возбудата од свирење поп музика и да ги искористат придобивките од вежбањето позабавно и наградувачко. Најголемите хитови на алфред серијата со големо мнозинство беа прифатени од учениците и наставниците. Оваа серија ја комбинира вистинската комбинација на хитови од Бродвеј, Холивуд, телевизија и снимки! Како што може да очекувате Од Алфред, оваа серија нуди Основен Курс За Пијано За Возрасни На рар Алфред Најголеми Хитови, бк 3.

За производот

Купувачите избираат и