0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мали Репка Морнарица Тампа Беј Зраци Ангел Крилја Маица

Мали Репка Морнарица Тампа Беј Зраци Ангел Крилја Маица

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Дозволете вашиот млад навивач да го претставува својот омилен бејзбол тим со Оваа Маица Тампа беј Рејс Ангел Крилја Од Ситна Репка. Удобното вклопување и чувство ќе ги натера да се чувствуваат одлично цел ден. Тампа Беј Зраци графиката печатена на екран ќе ги направи најголемиот вентилатор во вашата куќа. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Памук. Машинско перење, сува сува ниска. Марка : Мал Репка. Официјално лиценциран. Соодветна графика достапна и во големини за возрасни, млади и доенчиња. Екран печатени графика. Краток ракав.

За производот

Купувачите избираат и