0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сан Франциско Гиганти - Капе Шлем Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Сан Франциско Гиганти - Капе Шлем Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

DEN 639.84
Достапно.

Од стока

Овој Тренд Меѓународниот МЛБ Сан Франциско Гиганти - Капе Шлем 22 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамени Трендови Меѓународните Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

За производот

Купувачите избираат и