0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Шорцеви за очи на машки тигри на Рибок

Шорцеви за очи на машки тигри на Рибок

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Овие шорцеви за мажи Reebok се ваше ново одење кога барате поддршка и удобност за време на вашите вежби. Со еластично затворање на половината и затворање на влечење што ја гушка половината за вклопување, овие атлетски шорцеви имаат и брза сува ткаенина што помага во влагата за да се изврши влага за време на интензивни вежби. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. лесна. Повлечен стил. Еластична половината со врзана вратоврска. Отворени странични џебови. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Атлетски шорцеви за мажи од Рибок.

За производот

Купувачите избираат и