0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Панталони за мажи и големи машки и големи машки, до големина 5xl

Панталони за мажи и големи машки и големи машки, до големина 5xl

DEN 431.68
Достапно.

Од стока

Краток опис не е достапен панталони за микрофлече во Машки и големи мажи : Прибл. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. tapered силуета. Еластична половината со врзана вратоврска. Странични џебови '; џеб за заварување. Должина на глуждот со еластични манжетни. 100% полиестерско руно. Машина за перење. Направено во Јордан.

За производот

Купувачите избираат и