0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Манишевиц Детелина Мед, Оз

Манишевиц Детелина Мед, Оз

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

МЕДОТ ОД ДЕТЕЛИНА МАНИШЕВИЦ Е 100% ЧИСТ МЕД ОД ДЕТЕЛИНА ВО ПЛАСТИЧЕН САД ЗА СТИСКАЊЕ МЕЧКА. СЕКОЈА 1 ЛАЖИЦА МАСЛО. ПОРЦИЈАТА МЕД Е САМО 60 КАЛОРИИ И НЕ СОДРЖИ МАСТИ ИЛИ НАТРИУМ. НАШИОТ МЕД Е СЕРТИФИЦИРАН КОШЕР ЗА ПАСХА И ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛАТА ГОДИНА. НАШИОТ МЕД ОД ДЕТЕЛИНА ДОАЃА ВО ЕДЕН 12 МЛ. КОНТЕЈНЕР И Е ВИСТИНСКИ ИЗВОР СЕРТИФИЦИРАН. Манишевиц Детелина Мед, 12 Мл.

За производот

Купувачите избираат и