0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Модерна дрвена манжетна масичка со правоаголник со полица за складирање, повеќе бои

Модерна дрвена манжетна масичка со правоаголник со полица за складирање, повеќе бои

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Оваа економична маса за кафе е изработена од висококвалитетни MDF и борови нозе, што обезбедува долг животен век. Доаѓа со полица за складирање, нудејќи доволно простор за складирање за да ги одржувате вашите предмети уредни и организирани. Оваа минимална табела за дневна соба нема ограничувања на стил и примена што можат лесно да одговараат на различни стилови и поставки за декор во просторијата, совршени за да служат како табела за конзола, маса софа или центри за складирање на центри. Стабилен и здрав. Лесно собрание. Површина отпорна на вода и гребење. Структурите за засилување во форма на X. Боја : Црна. Тежина на испорака : 39,2 lb. Тежина на артикалот : 34,3 lb. Севкупни димензии : 39,5 '' L × 21,5 '' W × 18 '' H. Максимална тежина Капацитет : 275 lb. Материјали : MDF & Pine.

За производот

Купувачите избираат и