0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ханес Машки И Големи Машки Врвен Памучен Качулка Од Руно Во Тешка Категорија, до Големина 3XL

Ханес Машки И Големи Машки Врвен Памучен Качулка Од Руно Во Тешка Категорија, до Големина 3XL

DEN 383.52
Достапно.

Од стока

Суштинскиот пуловер дуксер од Ханес?направено за трчање, задачи и викенди во руно во тешка категорија за да ве стопли. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6?1?, Половината : 30-1/2?, Градите : 37? Рамења : 45?. Стил на пуловер со прикачена хауба. Екстра тешка категорија руно за крајна удобност. Патентирана конструкција со ниски пилули. 90% Памук/10% Полиестер. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и