0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машка Јакна-Лесна Мода Едноставна Маскирна Џеб Кардиган Патент Џемпер Јакна

Машка Јакна-Лесна Мода Едноставна Маскирна Џеб Кардиган Патент Џемпер Јакна

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

28" ракав : 68. Сезона : Сите Сезони Пол : Менокација : Дневно, Должина На Облека За Забави : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Мода, Должина На Слободно Време : Долга Јакна Со Кошула Со Копчиња Со Копчиња Со Внатрешна Фланелна Постава.69" ракав : 67cm/26.●Собирање на вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, фармерки и така натаму.38" Големина : XXL Биста : 116cm/45. за сите активности на отворено и затворено : Трчање, Пешачење, Кампување, Патување, Риболов, дури и секојдневно носење. Џебови за Градите и Манжетни за Зглоб, 2 Странични Џебови и 1 Внатрешен Џеб со Велкро Заптивка.24" рамо : 50cm/19.67" Рамо : 48.79" Должина : 69cm/27.50" Ракав : 64cm/25. Памучна Ткаенина Со Мека Фланелна Постава Дизајнирана За Удобност и Задржување На Топлината.09" Рамо : 47cm/18.39" рамо : 53см/20.

За производот

Купувачите избираат и