0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бранител Над Коленото Фудбалски Чорапи

Бранител Над Коленото Фудбалски Чорапи

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

TCK високо над коленото атлетски спортски перформанси чорапи со флекс, компресија и дополнителни перница зони. Одличен избор за фудбалски чорапи, бејзбол чорапи или кошаркарски чорапи. Совршен за играчот кој бара дополнителна заштита на коленото, ахил и стапалото. Флексните зони на задниот дел на коленото имаат плетење со бод за да ја подобрат удобноста при движење и да го намалат грчењето. Основана во 1961 година, ЧОРАПИТЕ НА ТКК се произведуваат со гордост во САД. Заштитни Перничиња Зони Во Коленото, Ахил, И Нога Единствен. Флекс Зони На Задниот дел на Коленото и Предниот дел на Глуждот. Вградени Зони За Компресија на Коленото, Лакот и Глуждот. Мрежеста Зона На Врвот на Стапалото за Дишење. Произведено во САД ОД TCK.

За производот

Купувачите избираат и