0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Под контрола Women'sенски плус активен непречен спортски градник

Под контрола Women'sенски плус активен непречен спортски градник

DEN 455.84
Достапно.

Од стока

Дизајн на ласерско сечење го ажурира овој спортски градник со плус големина од под контрола, стилизиран до пуловер со целосна покриеност пред и беспрекорен тркач. Хитови под бистата • инспирирани за : атлетизност/јога • средно влијание • Беспрекорен тркач; Целосно покритие • Стајлинг на пуловер; Дизајн на ласерско сечење • Најлон/спандекс • Машината за перење • Увезено меко и поддржувачко.

За производот

Купувачите избираат и