0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Колиша Шифон Со Низок Крој За Жени Сарафан Летна Коктел Забава Формален Макси Фустан Цврста Маица Без Ракави Фустан Елегантен Фустан Од Резервоарот

Колиша Шифон Со Низок Крој За Жени Сарафан Летна Коктел Забава Формален Макси Фустан Цврста Маица Без Ракави Фустан Елегантен

DEN 458.56
Достапно.

Од стока

Фустан без ракави кој дава дополнителен мек допир, врвна ткаенина, истегнување и богат материјал за дополнителна удобност. Суштински фустан за прилики. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски.

За производот

Купувачите избираат и