0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Bazyrey Женски V - Вратот Врвови Женски Краток Ракав Шарени Блуза Повик Туника Кошули Црна М

Bazyrey Женски V - Вратот Врвови Женски Краток Ракав Шарени Блуза Повик Туника Кошули Црна М

DEN 331.04
Достапно.

Од стока

Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Полиестерски Ракави : Краток Стил На Ракав : V-Дезен На Вратот : Дебелина на Пруги : Лесен Стил : Секојдневен,Уличен Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил,Работа. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Сезона : Пролет, Лето, Есенска Повод : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа.

За производот

Купувачите избираат и