0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женски џемпер на шеврон со долги ракави

Време и време женски џемпер на шеврон со долги ракави

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Симпатична и случајна-ова време и духовитоста на шеврон за жени е направена во удобна ткаенина од памук и парови без напор со вашите омилени фармерки или џогери за изглед подготвен за викенд. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави; капка рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Француска ткаенина од Териклот; Colorblocked Chevron Comphate; hi-lo полите со странични отвори. Услови за екипаж на екипажот на жените од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и