0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лизгање Пресек Еластична Истегнување Троседот Покритие За Дневна Соба Каучот Капак Л Форма Агол Фотелја Капак Седиште

Лизгање Пресек Еластична Истегнување Троседот Покритие За Дневна Соба Каучот Капак Л Форма Агол Фотелја Капак Седиште

DEN 687.84
Достапно.

Од стока

Детали за производот пакетот Вклучува : 1 парче производ за покривање на софата е само капак на софата, не вклучувајќи го и капакот на перницата.(Единечната цена е само за капакот на софата од 1 парче, не вклучува капак на перницата или други додатоци,ако сакате капак на перницата,треба да нарачате одделно.) ЗАШТИТИ ЗАШТИТИ : овој основен капак штити и го штити вашиот мебел од излевање, дамки, абење за да спречи негово уништување. Одлично е за домови со домашни миленици, или за секој што бара економично решение за заштита на мебелот.и смрека вашата дневна соба и импресионира вашите гости со трошење помалку пари. ЛЕСНА И ЛЕСНА НЕГА : Лесна за поставување и подигање; ладно миење во машина, не избелувајте, исушете Се Ниско, не пеглајте, чекорите за инсталација покажаа со гледање слика.ОСТАНУВА НА МЕСТО : Ако вашиот тросед Е л тип или Агол во комбинација со 2 дела одделно, треба да нарачате 2 парчиња покритие за тоа. Овој капак на софата применлив за софата кој има длабок јаз помеѓу седиштето со потпирач за грб и потпирачот за раце. Малата платнена лента што ја користите за да ја држите на место, турнете ги надолу и под колку што можете, ќе се држи на место.Рачното мерење ќе има грешка ОД 1-5 см Богат Пресек Со Лизгање Еластичен Капак За Троседот За Дневна Соба Капак На Каучот Во Форма На Аголна Фотелја Покријте 1/2/3/4 седиште.

За производот

Купувачите избираат и