0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кафе Лажица Во Собата, Шарени Нерѓосувачки Челик Гитара Лажица Во Собата

Кафе Лажица Во Собата, Шарени Нерѓосувачки Челик Гитара Лажица Во Собата

DEN 191.84
Достапно.

Од стока

УНИКАТНА ФОРМА НА ГИТАРА : комплет од 7 парчиња различни лажици во боја, изгледа како мини гитара, држењето ќе ви донесе убаво уживање.^МЕТАЛНИ ЛАЖИЦИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработени од висококвалитетен НЕРЃОСУВАЧКИ челик 18/8 (304) со удобна handономска рачка, високо полиран, сјаен и со мазна површина.^ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Внимателно полираните и мазни рабови нема да ви наштетат на раката. Можете да ги ставите во машина за миење садови и тие излегуваат совршени секој пат без оштетување.ШИРОКА ПРИМЕНА : може да се користи како десерт, супа, сладолед, сунди, лажица за леден чај, лажица за мешање кафе, лажица за мешање коктели. Погоден за дома, бар, забава, продавница за десерти, ресторан.СООДВЕТЕН ПОДАРОК : со фина изработка и луксузен изглед, овој комплет лажици е најдобриот подарок за пријателите и семејствата, особено за љубителите на кафе, што е добро За Божиќ, роденден, годишнина, загревање на куќата итн. 7 Парче Кафе Лажица Во Собата, Шарени Нерѓосувачки Челик Гитара Лажица Во Собата.

За производот

Купувачите избираат и