0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Квилинг Хартија Мешани Бои .125 100 Пкг-Зима

Квилинг Хартија Мешани Бои .125 100 Пкг-Зима

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Квилинг Хартија. Овој пакет содржи 100 17 инчи ленти од 1/8ин широки хартии за мирување без киселина. Достапно во различни повеќебојни комбинации : секој се продава одделно. Квилинг Хартија Мешани Бои, 1/8", 100pk : t. овој пакет содржи сто 17" ленти од 1/8 " широки хартии за квилинг без киселина. т. Достапно во различни повеќебојни комбинации, секоја продадена одделно.

За производот

Купувачите избираат и