0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дејуер Канцелариски Материјал Бо Пренослив Издржлив Силен Патент отпорен На Капки Со Висок Капацитет Без Мирис Анти-деформирачка Детска Голема Торба Со Молив За У

Дејуер Канцелариски Материјал Бо Пренослив Издржлив Силен Патент отпорен На Капки Со Висок Капацитет Без Мирис Анти-деформирачка

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Опис : со модерен и светло обоен изглед и силен дизајн на патент, оваа торба за удирање е издржлива, пренослива, отпорна на капки и голем капацитет, која е достапна во пакет со четирислојно пенкало и може да стави 72 pens.Име на предметот : Молив Казематеријал : Полиестер Карактеристики : Висок Капацитет, отпорен на Капки, Издржлива Употреба Сцена : Дома, Детали За Големината На Училиштето : Големина : 20см х 12,2 см х 8см/7,87 "х 4,8" х 3,15 " (Прибл.Пакетот Вклучува : 1 Х Кутија За Моливи Со модерен и светла боја и силен дизајн на патент, оваа торба за удирање е издржлива, пренослива, отпорна на капки и голем капацитет, која е достапна во пакет со четирислојно пенкало и може да стави 72 пенкала.

За производот

Купувачите избираат и